Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Miley Cyrus flet për marrëdhënien me Dua Lipën, tregon nëse ka bërë seks me të(VIDEO)

po lexohet

Dua Lipa dhe Miley Cyrus publikuan projektin e përbashkët muzikor, “Prisioner”, i cili sot është në krye të listave botërore.

Së fundmi e ftuar në emisionin “Stern Show”, Miley ka folur reth këtij bashkëpunim

Moderatori i emisionit u shpreh se Miley dhe Dua duken sikur bëjnë seks në videoklip, por këngëtarja është shprehur se nuk e kanë pasur rastin.

Nuk bëmë seks. Dua Lipa ma kujton vazhdimisht këtë gjë. Në fakt nuk kam pasur kurrë ëndrra erotike me Duan. Nuk munda të bëja seks me të fatkeqësisht”, është shprehur Miley.

Këngëtarja më pas ka theksuar se artistja me origjinë shqiptare është e lidhur me Anwar Hadid.

Në fakt, nuk dua aq shumë të bëj seks me të, sepse e njoh shumë mirë si shoqe. Por po pretendeoj se kemi bere seks, sepse kemi shumë pamje të tilla në videoklipin tonë. Kështu që është thjesht manipulim. Por dua të bëj seks me të gati-gati 5%. Tani që po mendoj për këtë, akoma më shumë dua ta bëj. Dua është super-seksi! Ka pasur shumë gjëra që nuk kam dashur t’i bëj, por kur i kam pasur më pas përpara meje kam vazhduar. Nuk e di”, është shprehur Miley Cyrus.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm