Sunday, February 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Dua Lipa

Etiketim: Dua Lipa

Dua Lipa nuk fshihet më, fotografohet duke u puthur me partnerin...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Duali Lipa dhe i dashuri i saj, Callum Turner, janë kapur këtë të martë nga paparazi në fshatin Larchmont...

“Ta q** nonën”, Dua Lipën shpërthen në të shara shqip në...

Gjatë emisionin ajo u pyet për të sharën e saj të preferuar në gjuhën shqipe. “Ta q**** nonën”, thotë Dua Lipa në shqip, ndërsa ia...

Pas 8 muajsh bashkë, Dua Lipa i jep fund marrëdhënies me...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është ndarë nga i dashuri i saj, regjisori Romain Gavras. Burime për “The Sun” bëjnë me dije...

FOTO/ Dua Lipa “nuk heq dorë” nga Shqipëria, edhe këtë verë...

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka zgjedhur që të rikthehet sërish këtë vetë në Shqipëri. Ajo është ndalur në Jug të vendit dhe...

Me artikullin në gjuhën shqipe, Dua Lipa i bën urimin e...

Dua Lipa ka uruar të atin në ditën e babait, teksa ka postuar në Instagram një foto shumë të veçantë. Ajo është kthyer pas në...

Dua Lipa po ndërton një rezidencë miliona dollarëshe në Shqipëri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po ndërton një rezidencë shumëmilionëshe në Sarandë, ku familja e saj i ka rrënjët, sipas një burimi...

Dua Lipa: Dua që njerëzit të thonë Rita Ora dhe unë...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po i bën të gjithë krenarë kudo në botë. Madje Daily Mail i dedikoi edhe një artikull...

Video/ Dua Lipa koncert në Tiranë? Këngëtarja zbulon datën: Mezi po...

Ashtu sikurse premtoi, këngëtarja me famë botërore Dua Lipa do të performojë në Tiranë më 28 nëntor. Përmes një videomesazhi anglisht dhe shqip drejtuar fansave...

U përfol se do të performojë në “Kupën e Botës”, reagon...

Dua Lipa ka hedhur poshtë spekulimet se do të performojë në ceremoninë e hapjes së Kupës së Botës në Katar, që do të zhvillohet...

Dua Lipa në një lidhje të re? Zbulohet e vërteta pas...

Këto ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave botërore pasi përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Këngëtarja...