Monday, October 18, 2021

|

BallinaTë famshëm

Të famshëm

Çfarë po ndodh në Big Brother VIP? Përlotet Semi, si reagoi Donaldi(VIDEO)

Aventura e “Big Brother Vip” përjetohet një herë në jetë për banorët por eksperienca nuk është aq e lehtë sa ç’mund të duket nga...

“Osmani” përfundon në telashe, nisin hetimet për aktorin turk

Aktori i pëlqyer turk Burak Ozçivit, i njohur si “Osmani” për publikun shqiptar është akuzuar nga 4 punonjës të serialit për ofendim. Punonjësit kanë ngritur...

Gjeti një kërmill të ngordhur në pjatë, reagimi i Mbretëreshës Elizabeth është thjesht epik

Kuzhinierët në pallatin mbretëror duhet të bëjnë më të mirën e mundshme me qëllim që gatimet e tyre të mund t’i bëjnë përshtypje Mbretëreshës. Nga...

Hermes Nikaj flet pas daljes nga arresti i shtëpisë, zbulon planet dhe në çfarë emisioni do e shohim së shpejti

Moderatori Hermes Nikaj, tashmë është rikthyer në top formë, me pamjen e tij të kuruar e veshjet luksoze, sikur asgjë të mos kishte ndodhur...

Pasi Ilir Shaqiri rrëfeu tradhtinë që për pak i prishi familjen, gruas italiane s’i intereson më ta mbështesë(FOTO)

Gjatë njërës prej lojërave javore të “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri, në një komunikim me aktoren Ariola Demiri, u pyet për “çmendurinë më të...

“Mos mu drejto mua”/ Paloma dhe Kledi debatojnë për pastrimin e shtëpisë

Pastrimi i shtëpisë ka qenë gjithnjë një temë që ka nxitur shumë debat madje dhe konflikt me banorët. E tillë ishte dhe mbrëmja e djeshme...

Gilberta dhe Iliri ballafaqohen për herë të parë pas ndarjes, tregojnë çfarë ndodhi mes tyre

Dje në “Goca dhe Gra” ishin të ftuar Iliri dhe Gilberta, çifti i Për’puthen +40,të cilët u ndanë në rrethana të pa shpjegueshme. Gilberta: Unë...

Del FOTO/ E dhunoi dhe tradhtoi për disa vite, a është ky ish-bashkëshorti i Arjola Demirit

Aktorja, Arjola Demiri, aktualisht pjesë e Big Brother VIP la shumë persona gojëhapur me rrëfimin e saj. Ajo zbuloi se ka rënë pre e dhunës...

Artikujt e fundit