Thursday, February 2, 2023

|

BallinaTë famshëm

Të famshëm

Kristi pëlqen Oltën? “Plas” mes Robertit dhe gazetarit: Ç’do me gruan e tjetrit- o imoral

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për pyetjen që iu drejtua Kristit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, nëse...

“Nuk mundem më”, Luizi mendon largimin nga “Big Brother VIP” (VIDEO)

“Big Brother VIP” ka nisur prej më shumë se një muaji dhe Luiz Ejlli ka marrë vëmendjen që nga dita e parë e deri...

Publikohet video HOT e Efit, Olta Gixhari me kërcënimin e saj dha porosi që të vepronin?

Që prej ditës së djeshme, loja e Olta Gixharit në “Big Brother VIP” është kthyer në një betejë kërcënimesh ku aktorja pretendon se ka...

Tha se “di shumë gjëra” për Kiarën, shoqja e ngushtë e moderatores reagon ndaj Oltës

Shoqja e ngushtë e Kiara Titos, Liesa Haxhiasllani, ka reaguar pas deklaratave kërcënuese të Olta Gixharit, e cila tha se “di shumë gjëra për...

Gastronomët në Kosovë në gjendje të paguajnë 100 mijë euro për Luizin vetëm të përfundojë spektakli: Na la pa punë!

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë...

Olta bisedon me Kristin dhe bën deklaratën e fortë: Ja çfarë do t’i bëj Luizit

Oltës nuk i del ‘e keqja’ me Luizin. Ata të dy u përplasën ashpër gjatë ditës së sotme, ku përdorën dhe fjalë të ulëta. Duke...

Pas deklaratës së Luiz Ejllit në Big Brother Vip, Arjola Demiri bën veprimin e papritur

Pak ditë më parë, Luiz Ejlli komentoi dhe aktoren Arjola Demiri në lidhje me lojën e saj gjatë qëndrimit në shtëpi. Këngëtari thotë se Demiri...

Nami në Big Brother! Olta e akuzoi se është i varur nga droga, Luizi i nxjerr gishtin e mesit (Video)

Në ”Big Brother Albania Vip 2”, tonet mes banorëve janë rritur. Ka degraduar debati mes Oltës dhe Luizit. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit...

Artikujt e fundit