Tuesday, November 29, 2022

|

BallinaTë famshëmProfili i Vipave

Profili i Vipave

Shqiptarët problematikë? Dua Lipa lëshon reagimin e fortë drejt politikanëve: Fatkeqësi e madhe!

Edhe pse sot vjen në Shqipëri për një ditë të shënuar, për Pavarësinë e Shqipërisë, Dua Lipa është pyetur për situatën me emigrantët shqiptarë...

Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj? Ja komenti që ngriti dyshimet e mëdha (FOTO)

Tashmë që janë rikthyer, Bora dhe Donaldi nuk i kursejnë fotot me njëri-tjetrin. Vetëm së fundmi Bora publikoi një foto krah partnerit, por këtë...

Çfarë ndodhi me moderatoren e njohur të ‘Top Channel’? Shpërthen e revoltuar Dojna Mema: Mbani mend këtë gjë që po iu them…

Shqipëria sot feston 110– vjetorin e shpalljes së pavarësisë. Më 28 Nëntor 1912, Ismail Qemali ngriti flamurin në Vlorë duke shpallur Shqipërinë shtet sovran...

Ndarja e tyre bëri shumë bujë! Epo këtë nuk e priste askush: Ribashkohen Tuna dhe Cozman (FOTO)

Pasi Tuna dhe Cozman i dhanë fund lidhjes romantike, dyshja i ndërprenë dhe bashkëpunimet. Këngët e tyre si "Fenix" apo "Holla" vazhdojnë të mbeten...

“Kur i kap mat jashtë…”, Xheraldina poston foton e pazakontë të Sara Hoxhës me balerinin e Top Channel

Një nga spektaklet më të ndjekura dhe më të suksesshme deri më tani padyshim që mund të themi se është “Dancing With The Stars”....

Pas moderatores së njohur shqiptare, zbulohet një tjetër konkurrente në ‘Big Brother VIP Albania’

Ndonse Big Brother VIP Albania ka filluar të mbledhë kastin e personazheve. Rikujtojmë se pak ditë më parë u zbulua se banorja e parë...

Një rrëfim i papritur del në skenë/ “Putheshim plotë pasion…”, ish-e dashura e Princ Harryt tregon historinë e dashurisë

Catherine Ommanney ka folur së fundmi për lidhjen e saj 1-mujore me Princ Harry-n, kur ai ishte vetëm 21 vjeç dhe ajo ishte 34...

Ja si qëndron e vërteta e marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit, kush ishte personazhi i njohur që i ‘ndau’, rrëfehet për herë të...

“Zemër Luana” ka qenë një spektakël i tej mbushur me grimca humori e performanca të mira. Mes shumë të ftuarisht të moderatores dhe autores...

Artikujt e fundit