Thursday, June 30, 2022

|

Tv Shows

Prishja e miqësisë së Ilir Shaqirit dhe Sabianit, Meridiani zbulon të vërtetën, ironizon këngëtarin: Unë vëllait do i shkoja në dasmë

Ish banori i BBV, Meridian Ramcaj gjatë një intervistë për “Fitstation” me Çenkuela Hasa, ku ndër të tjera ka komentuar prishjen e miqësisë së...

Pjesë e ‘Big Brother Vip 2’? Ja si përgjigjet Fjoralba Ponari!

Moderatorja Fjoralba Ponari ka postuar një 'Ask' në 'Instastory', ku të gjithë ndjekësit mund ti drejtojnë pyetjet e tyre dhe ajo mund t'ju përgjigjet...

Ilir Shaqiri dhe Alesia Bami përballen një vit pas ‘zënkës’, moderatorja e Top Channel habit me fjalët për balerinin

Një vit pas momentit tensionues që patën bashkë në ekran, Ilir Shaqiri dhe Alesia Bami nuk kanë asgjë përveçse fjalë të mira dhe vlerësime...

“Ishte me shikim të parë…”- Një dashuri si e Miriamit dhe Albanit! Artisti: Jam mirënjohës, është gjysma e suksesit tim

Këngëtarët Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një ndër çiftet me të dashura të showbizzit shqiptar. Në një intervistë ndryshe sonte për “A Live...

A është në një lidhje dashurie? Përgjigjet Ori Nebiaj

Ori Nebiajn e shohim pothuajse çdo ditë në ekran, po shumë pak dimë për jetën e saj personale. Moderatorja është treguar e rezervuar sidomos në...

“Zullume të shëmtuara”, Ori Nebijaj sqaron pse iku nga PD: Berishës i mbaroi cikli, duhej dikush që…

Moderatorja Ori Nebijaj ka treguar se arsyeja që nuk u tërhoq nga ekrani siç paralajmëroi, ishte se u shkëput nga sfera politike kur nuk...

Eurovision 2023 nuk do të mbahet në Kiev, nisin diskutimet me këtë shtet

Eurovision 2023 nuk do të mbahet në Kiev, për shkak të pushtimit rus, i cili ka nisur që në 24 shkurt. Ukraina nuk do të...

“A të ka ngacmuar ndonjë politikan?”, përgjigjet Sonila Meço dhe jep deklaratën e papritur për Ilva Taren

Sonila Meço është një nga gazetaret më të spikatura në Shqipëri. Krahas artikulimit dhe shkathtësisë, ajo ka rënë në sy edhe për pamjen e jashtme. Së...

Artikujt e fundit