Thursday, February 2, 2023

|

BallinaTë famshëm

Të famshëm

“Është vetëm në Spanjë?”/ Olta Gixhari vë në siklet Arbana Osmanin: Merru pak me burrin tim, e ke lejen

Aktorja Olta Gixhari mori mbrëmjen e djeshme surprizën më të madhe që një nënë mund të marrë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Ajo pa...

Garë e fortë/ Tea, Armaldo, Efi apo Bjordi, kush është banori i radhës i eliminuar nga BB VIP?

Publiku ka vendosur që spektalin e mbrëmjes së sotme të largojë nga shtëpia e Big Brother VIP2, Bjordi Mezinin. Tea Trifoni, Armaldo Kllogjeri, Efi Dhedhes...

Si do na e vërtetosh se nuk po luan me Kiarën? Ja përgjigja epike e Luizit

Darka sqaruese mes Luizit dhe Teas u komentua edhe nga Zhaklin Lekatari. Zhaklin: Mua më pëlqeu shumë darka. Dhe kjo batuta që bërë ti tani,...

“Prandaj u lëndua kur e ofendove”, Zhaklina zbulon “lojën” e Luizit: Ja për çfarë po e përdor Tean

Debati mes Teas dhe Kiarën, u komentua edhe nga Zhaklin Lekatarin. Zhaklin: Çifti Luiz-Kiara, nuk është ende çift. Unë mendoj se Luizi po e përdor...

“Ti ke manipuluar situata”/ Zhaklina shpërthen keq ndaj Oltës: Të shesësh moral është e lehtë, por ta krijosh është e vështirë

Opinionistja Zhaklin Lekatari ka analizuar debatet e vazhdueshme mes Oltës dhe Efit, të cilat prej dy ditësh kanë përshkallëzuar edhe fjalorin. Lekatari ka kritikuar të...

“Ajo është xheloze”/ Plas ‘sherri’ mes Kiarës dhe Teas për Luizin: Ajo e përqafon…

Tea dhe Kiara prej ditësh janë përplasur me njëra-tjetrën në distancë por dhe përballë, në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Thelbi i këtij debati është...

Olta i përmend Efit videon HOT, “tërbohet” Arbana: E turpshme!

Spektakli i sotëm i reality show “Big Brother Vip Albania” ka nisur me debate dhe tensione, me moderatoren Arbana Osmani që ka kritikuar banorët...

Luiz Ejlli ndryshon pamje, lyen flokët jeshile(FOTO)

Luiz Ejlli ka qenë në qendër të vëmendjes që nga hyrja e tij në shtëpinë e Big Brother. Mbrëmjen e sotme, këngëtari ka vendosur...

Artikujt e fundit