Tuesday, December 7, 2021

|

Ballina Sport

Sport

“Kjo është histori e vërtetë”/ Deklarata e çmendur e mjekut argjentinas i jep kthesë të papritur ngjarjes

Legjenda Diego Armando Maradona vdiq në moshën 60-vjeçare më 25 nëntor 2020 në Buenos Aires (Argjentinë) dhe që atëherë nuk kanë pushuar polemikat mbi...

E bujshme! Florian Marku fiton sërish! Çfarë ndodhi në ndeshjen me francezin

Florian Marku arriti që të triumfojë ndaj francezit Jorick Luisettos, duke e mbrojtur titullin si kampion bote në kategorinë IBF. Kompioni shqiptar ishte ishte dominues...

HISTORIA/ Si u bë Ronaldo lojtari më i mirë i botës mes varfërisë ekstreme dhe zënkës me karrige me mësuesin

Kur përmendet emri i Cristiano Ronaldos shumë gjera të vijnë ndërmend. Futbollisti me më ndikim në botë, përveç se është një nga lojtarët me...

“Ti mërzitesh për Donaldin…”/ Semi shpërthen në lot pas dhuratës që i bëri Bora Zemanit!

Semi Jaupaj nuk është ndjerë mirë pas përfundimit të spektaklit mbrëmjen e djeshme. Konkurrentja ka dalë në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP” për...

Skandali me Wanda Naran, Mauro Icardi merr vendimin e çuditshëm

Ata bënë bujë të madhe disa ditë më parë me ndarjen e po ashtu edhe me ribashkimin e tyre. Bëhet fjalë për futbollistin Mauro Icardi...

Lajmi i ëmbël! Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez do të bekohen me binjakë

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do të behen prindër sërish. Lajmin e bukur e ka konfirmuar vetë çifti përmes një foto...

Dalin mesazhet e tradhtisë, çfarë i thoshte Icardi aktores bukuroshe për Wandan

Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë sërish së bashku, pas tensionit dhe grindjeve që shkaktoi flirti i sulmuesit me aktoren argjentinase China Suarez. “Kemi zgjedhur...

Ndarja e bujshme/ Kjo është modelja me të cilën Icardi tradhtoi Wanda Nara-n (FOTO)

Një lajm i bujshëm po qarkullon së fundmi në mediat e huaja, për ndarjen e papritur të Mauro Icardi-t dhe Wanda Nara-s. Kjo e fundit...

Artikujt e fundit

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...