Monday, October 18, 2021

|

FOTO/ Ndërpitet ndeshja Shqipëri-Poloni, tifozët godasin me shishe lojtarët polakë pasi shënuan gol

Më të lexuarat

Është ndërprerë ndeshja Shqipëri-Poloni pasi tifozët shqiptarë kanë goditur me shishe tifozët polakë , në momentin kur po festonin golin e avantazhit.

Nderpreja e ndeshjes eshte bere ne minutet 77, menjehere pasi Polonia kaloi ne avantazh kur skuadra jone po bente nje loje teper te bukur.

Tifozet nuk kane duruar festimin e futbollisteve polake dhe kane shperthyer me thirrje kunder dhe duke goditur me shishe.

   

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit