Monday, October 18, 2021

|

“Plas” arma tek Komuna e Parisit në Tiranë, një i plagosur

Më të lexuarat

Në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë janë dëgjuar të shtëna armësh para pak minutave.

Ndërkohë në zonën pranë lulishtes janë mbledhur forca të shumta policie dhe qytetarë.

Një person është plagosur në zonën e Komunës së Parisit, ndërsa dyshohet e para flasin për një atentat.

I plagosuri është një 22 vjeçar me inicialet R.B., I gjetur brenda një lokali i plagosur në këmbë, ndërsa atentatori është larguar në drejtim të paditur.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit