Monday, October 18, 2021

|

Moti

Mos dilni pa çadra/ Ulen sërish temperaturat, ja zonat ku priten reshje

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu të cilat do të jenë të përqëndruara...

Stuhi shiu dhe temperatura deri në 25 gradë, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të...

Mos dilni nga shtëpia pa marrë çadrën me vete! Reshje shiu në të gjithë vendin, kur hapet koha

Sipas MeteoAlb: Kushtet e paqëndrueshme atmosferik do të vijojnë të sjellin mbizotërim të vranësirave të shpeshta në vendin tonë, ku parashikohet që herët pas here...

‘Çmendet’ moti, mësoni si parashikohet të jetë sot koha në gjithë vendin dhe çfarë pritet të ndodhë gjatë mbrëmjes

Kjo e dielë do të vijoj të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak njofton se deri në orët e...

Vranësira dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Intensiteti më i...

Mos i hiqni çadrat nga duart! Mësoni si pritet të jetë dita e sotme

Shirat nuk kanë të ndalur as sot. Shqipëria do të jetë e mbizotëruar nga një mot i ftohtë e me shira të denture edhe...

Përgatituni për vranësira të shumta dhe shi të dendur, si pritet të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Duke filluar nga orët e para të ditës moti do të karakterizohet nga vranësira të dendura dhe shirat e pakët kryesisht në...

Mos harroni çadrën me vete/ Parashikimi i motit për ditën e sotme, zbuloni zonat që do përfshihen nga reshjet e shiut

Ditën e sotme vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artikujt e fundit