Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Melisa: Dua një mashkull që të më dojë…! Andi i bën pyetjen e çuditshme

po lexohet

Në pjesën e fundit të takimit mes Andi dhe Melisës u shfaqën gjendje të ndryshme emocionale, të prekur, të qeshur apo edhe diskutime serioze.

Andi e pyet drejtpërdrejtë Melisën nëse asaj i pëlqen të futet në mes një çifti. Melisa shprehet se nuk është kjo ajo çka ajo do, përkundrazi, do një mashkull që ta dojë njësoj si ajo. Pas kësaj përgjigje Andi e pyet nëse është një ndër këto meshkuj dhe bukuroshja i përgjigjet se po. Në një formë shakaje Andi i uron suksese për të arritur këtë qëllim!

Andi: Të pëlqen të futesh në mes?

Melisa: Jo. Më pëlqen të marr atë çka dua për veten time. Dua një mashkull të më arrij të më dojë po aq sa do ta dua unë atë mashkull.

Andi: Mendon se mund të jem unë një ndër këto meshkuj?

Melisa: Po përderisa po dal me ty.

Andi: Suksese! Të thash suksese sepse e paske me qef.

Melisa: Nuk je vetëm ti.

Andi: Do të kesh 4, 5 njëherazi.

I pyetur në studio se përse e përqafoi Melisën pasi ruajti për një kohë të gjatë distancën ai u shpreh: Ishte sepse u prekën disa tema që unë e kisha menduar se Melisa ishte ai lloj karakteri dhe kur arrita ta kuptoj se ashtu ishte më erdhi keq sepse edhe u prek. E ndjeva të të përqafoja.

të fundit

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin...

Emocionet kanë marrë rrjedhë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova” pas një debati të ashpër mes Edona James...

të ngjashëm