Tuesday, December 7, 2021

|

‘E dua shumë Romeon’, pasi konfirmoi lidhjen, Aleksia Peleshi bën veprimin e papritur

Më të lexuarat

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Tritan Shehu: Kam marrë tre doza, gati për të katërtën, vaksinimi të vendoset me detyrim për t’u futur në lokale

Deputeti demokrat Tritan Shehu i ka marrë tre doza vaksine kundër COVID dhe në rast rekomandimi nga autoritetet shëndetësore është i gati të marrë...

Humbi Donaldin, por shikoni se çfarë ka ndodhur me Instagramin e Borës Zemanit në pak ditë

Ditët e fundit Bora-Donaldi-Beatrixa kanë qenë tre emrat më të komentuar dhe jo më kot. Teksa të gjithë prisnin që Donaldi të ribashkohej me...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

Çfarë po ndodh në të vërtetë? Deklaroi se pëlqen Beatrixin, por Donaldi mban ende detajin që e lidh me Borën (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi i vuri pikat mbi i’ teksa dhe e ka vendosur të ndjekë zemrën dhe do të rrijë me atë që...

Ditën e djeshme Aleksia Peleshi pranoi më në fund lidhjen me Romeo Veshajn. E ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ajo tha se e do shumë Romeon.

“E vërteta është që Romeon e dua shumë. E dua me të gjithë forcën që kam për të dashur dikë. Ai është një nga ata njerëz, që në lutjet e mia në fund të ditës, falenderoj Zotin që është në jetën time.

E dua sepse më kujton babain tim, dhe për mua ai është njeriu më i mirë në botë”, u shpreh Aleksia.

Pas deklaratës së saj, Aleksia është zhdukur nga rrjetet sociale. Ajo ka mbyllur llogarinë e saj në Instagram, ku numëronte goxha ndjekës.

LEXO EDHE:

Ka një pëlqim mes Semit dhe Donaldit? Bora Zemani reagon ashpër dhe i thotë të gjitha

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...