Tuesday, December 7, 2021

|

Kush është këngëtari shqiptar që mori ftesën për të qenë pjesë e ‘BBV’, por e refuzoi pasi nuk e la gruaja

Më të lexuarat

U fut në Big Brother dhe u lidh me Donaldin, por shikoni ndryshimin drastik që ka bërë Beatrix Ramosajt ndër vite

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është kthyer në vëmendjen e të gjithëve kohëve të fundit. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP dhe lidhja e...

Moti merr kthesën e madhe në mesditë, mësoni si parashikohet të jetë koha sot në gjithë vendin tonë

Sipas MeteoAlb vendi ynë do të karakterizohet nga vranësira të dendura të cilat do të sjellin reshje shiu e dëbore mbizotërojnë në veri  dhe...

Pas propozimit në emision, Atdheu i shkon në shtëpi në mes të natës moderatores së njohur

Të shtunën e kaluar, Atdhe Xharavina ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Goca dhe Gra” ku u diskutua tema nëse vajzat i shohin...

A do të rikthehen Bora dhe Donaldi? Parashikuesja e fatit rrëfen detajet e papritura

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka treguar se cfarë dos të ndodhë në vijim me...

Bora i kthen varësen Donaldit dhe tani e mban Beatrixi? Zbulohet si qëndron e vërteta (FOTO)

Në 6 Tetor, Bora dhe Donaldi festonin 3 vjetorin e lidhjes dhe për këtë arsye Donaldi për t’i dhënë asaj një shenjë, vendosi brenda...

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Shpat Kasapi ishte i ftuar në emisionin “E Diel”.

Shpati zbuloi se ka marrë ftesë për të qenë pjesë e “Big Brother VIP’, por nuk ka pranuar.

Cila është arsyeja do të thoni ju? Epo tashmë Shpati është i martuar dhe pret të bëhet baba.

Selvija nuk e ka lënë që ai t’i bashkohet banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Edhe mua më kanë ftuar në ‘Big Brother Vip’, por e refuzova se nuk më la Selvija”, tha Shpati.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...