Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Aleksia peleshi

Etiketim: aleksia peleshi

Aleksia Peleshi tregon në mënyrë epike “lidhjen” me Beatrixën

Aleksia Peleshi dhe Beatrix Ramosaj janë njohur me njëra-tjetrën, pasi dikur të dyja kanë qenë të lidhura me vëllezërit Veshaj, përkatësisht Romeon dhe Donaldin. Mirëpo,...

“Më fal që s’të kam përqafuar sa duhet”, Aleksia Peleshi humb...

Aleksia Peleshi ka njoftuar humbjen e gjyshit të saj. Lajmin e ka bërtë me dije përmes rrjeteve sociale, teksa ka publikuar dhe një foto...

Aleksia Peleshi vesh fustanin e nusërisë, zbulohet çfarë fshihet pas fotove

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Kjo edhe për shkak të lidhjes...

“Të hëngërt dreqi o Romeo”, Aleksia Peleshi bën deklaratën epike në...

Aleksia Peleshi ka bërë një deklaratë epike për ish partnerin e saj Romeo Veshaj në emisionin “E Diell” në Top Channel. Teksa po zhvillonin një...

Në krahët e të atit, Aleksia Peleshi ndan foton e rrallë...

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një fotografi kur ka qenë shumë e vogël. Me rastin e 1 qershorit,...

Romeo Veshaj tregon për herë të parë pse i dha fund...

Romeo Veshaj është pyetur në emisionin “Më lër të flas” se me cilën nga vajzat e showbizit ka flirtuar por ajo nuk i është...

Aleksia Peleshi bën deklaratën e papritur pas ndarjes nga Romeo Veshaj:...

Vajza e ministrit të njohur, Niko Peleshi, ditën e sotme ka qenë e ftuar në “Wake Up”, ku ka hedhur një deklaratë të fortë për...

“Uroj që uji të rrjedhë nga Shkumbini e sipër”, Aleksia Peleshi...

Aleksia Peleshi ka folur për herë të parë për ndarjen me aktorin e humorit, Romeo Veshaj. Vajza e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi kujtoi...

Beatrix dhe Aleksia u ndanë nga Donaldi dhe Romeo, si është...

Beatrix Ramosaj dhe Aleksia Peleshi kanë qenë në qendër të mediave rozë gjatë muajve të fundit. Kjo për shkak të lidhjeve të tyre të...

“Ka qenë një veprim shumë i nxituar”/ Vajza e ministrit Niko...

Ditën e djeshme në emisionin “Hajde Flasim”, me Aulona Mustën ishte e ftuar vajza e Ministrit të Brendshëm Niko Peleshi, Aleksia Peleshi. Së fundmi, ajo...