Tuesday, December 7, 2021

|

Ka një pëlqim mes Semit dhe Donaldit? Bora Zemani reagon ashpër dhe i thotë të gjitha

Më të lexuarat

E akuzuan se ka të dashur jashtë, Antonia e Përputhen merr vendimin ekstrem

Pas një periudhe pushimi, pasi kishte kërkuar të qetësohej jashtë programit, Antonia u rikthye mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen Prime”. Ajo vendosi të ballafaqohej me...

“I njoh nga afër e ‘skan lënë gjë”, Rudina Dembacaj flet për herë të parë për Donaldin dhe Borën (FOTO)

Askush nuk ka ngelur pa u përfshirë në një bisedë për trekëndëshin e dashurisë: Bora – Donald – Beatrix. Ditët e fundit kanë qenë më...

Ç’po ndodh me lidhjen e tyre, partnerja e Kledit bën postimin që i sqaroi të gjithë (FOTO)

Ditët e fundit në “Big Brother VIP” për Kledin nuk ishin shumë të lehta. Ai realizojë një takim me Beatrixin i cili trazoi ujrat...

Borë dhe shi gjatë ditës së sotme, moti bën kthesën e papritur në mbrëmje

Zhvillimi i një qendre ciklonare në veri të Adriatikut me ndikim deri në vendin tonë do të diktojë kushtet e motit. Për pasojë: orët e...

Do përjetoni emocione të bukura/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Dashi Kushtojini më shumë vëmendje ndjenjave që kanë lindur së fundmi pasi ekzistojnë mundësitë që të lindë një dashuri e madhe. Në punë, sot nuk...

Donald Veshaj, ish i dashuri i Bora Zemanit, dhe Semi Jaupaj, shoqja e ngushtë e moderatores, janë parë shumë të afërt gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme shqiptare.

Për këtë tani ka reaguar edhe vetë Bora Zemani, e cila ka thënë se Semi dhe Donaldi janë njohur prej saj.

LEXO EDHE:

Çfarë po ndodh në Big Brother VIP? Përlotet Semi, si reagoi Donaldi(VIDEO)

Moderatorja ka shkruar se asgjë se miqësi mes tyre nuk ka dhe se asnjëri nga ta nuk do provonte diçka më shumë.

Zemani gjithashtu ka thënë se me Donaldin është ndarë prej kohësh por që gëzojnë respekt të madh për njëri-tjetrin.

Ndryshe, Bora dhe Donaldi kanë qenë në lidhje dashurie për tri vite.

Me duhet t’i pergjigjem absurditetit qe po ndodh! Sado te perpiqem te jem indiferente sic bej gjithmone, e kam te pamundur kur shoh qe permendet emri im cdo dite, me lajme, thashetheme e te folura pa takt. Kam punuar me perulesi qe 16 vjec dhe pa dashur kurre te fitoj ne publik vemendje te pamerituar. Asnjehere nuk kam besuar qe gjerat fitohen qyl, duke ndenjur e duke u marr me llafe. Ne fakt kam dashur ta meritoj vemendjen vetem permes punes sime dhe kurre prej jetes personale.

Ndoshta me keni pare shpesh ne median roze por jo prej deshires sime, jua siguroj. Kjo duket edhe nga fakti qe duroj shume duke mos reaguar sado budallalleqe thuhen dhe shtohen e shtohen perdite.

Une shoh gjithmone punen dhe jeten time… pa permendur e pa perfshire askend tjeter… aq me teper duke perdorur apo keqperdorur dike tjeter. Nuk jam rritur ne kurriz te askujt e per kete jam krenare! Kjo eksperence nuk me takon mua por Semit dhe Donaldit dhe ata jane te lire te sillen e ta shfrytezojne si te duan. Di te them qe ata kane patur nje marredhenie shume te mire edhe jashte, prej meje! Nuk dyshoj ne asnje moment qe Semi mund te kete pelqim me shume se shoqeror per Donaldin. Nga ana tjeter, edhe pse prej kohesh nuk jemi bashke une dhe Donaldi gezojme respekt per njeri tjetrin dhe nuk do krijonim asnjehere situata te tilla. E shoh thjeshte mbeshtetje dhe krah per njeri tjetrin! Kaq! E kuptoj qe duhet te komentoni, por mos ekzagjeroni e mbi te gjitha mos shpifni!!!”, ka shkruar ajo në InstaStory.

LEXO EDHE:

Ka ndjenja për Donaldin? Shoqja e ngushtë e Bora Zemanit flet një herë e mirë për raportin me ish të dashurin e saj

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...