Tuesday, December 7, 2021

|

Çfarë po ndodh në Big Brother VIP? Përlotet Semi, si reagoi Donaldi(VIDEO)

Më të lexuarat

Ndodhi mrekullia! Adriana Matoshi kryen me sukses operacionin në tru (FOTO)

Aktorja Adriana Matoshi ka kryer me sukses operacionin në tru pas ridiagnostikimit me Tumor në Tru. Lajmin e bëjnë të ditur mediat e Kosovës. Pritet që...

Çfarë po ndodh në të vërtetë? Deklaroi se pëlqen Beatrixin, por Donaldi mban ende detajin që e lidh me Borën (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi i vuri pikat mbi i’ teksa dhe e ka vendosur të ndjekë zemrën dhe do të rrijë me atë që...

Një dasmë jugu në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, “martohet” Donaldi dhe Beatrix

Një dasmë jugu është duke ndodhur në shtëpinë e Vëllait të Madh, dhe gjejeni kush “martohet”? Donaldi dhe Beatrix. E gjithë kjo është një dasmë e...

Ironia e fatit! Bora dikur ‘çift’ me Albanin, sot Beatrix i rrëmben Donaldin

Afrimiteti i madh i Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania është kthyer në temën më të komentuar të...

Prej dy vitesh të lidhur, por 30-vjeçarja i zbulon partnerit bisedat e fshehta me ish-bashkëshorten

Të krijosh një lidhje të re dashurie pas divorcit nuk është një hap i lehtë. Por një 40-vjeçar vendosi të bashkëjetonte me të dashurën...

Aventura e “Big Brother Vip” përjetohet një herë në jetë për banorët por eksperienca nuk është aq e lehtë sa ç’mund të duket nga ekrani.

Izolimi sjell si rezultat shkëputjen e tyre nga jeta e përditshme, dhe si e tillë malli për familjarë, miq, të afërm sa vjen edhe shtohet.

Mëngjesin e sotëm, Semi është përlotur teksa qëndronte në oborr në shoqërinë e Donaldit.
Ky i fundit i kërkoi asaj disa herë të qetësohej dhe t’i tregonte shkakun, por Semi vendosi të mos japë asnjë shpjegim për gjithçka ndodhi.

Pas pak minutash, nën mbështetjen e Donaldit, gjendja emocionale e Semit duket se u stabilizua dhe iu rikthye normalitetit.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...