Tuesday, December 7, 2021

|

I vendos dorën në qafë, pastaj merr thikën nga tavolina / Del për herë të parë VIDEOJA e vrasjes së kamarierit në Elbasan! Në 71 sekonda Erjon Llapushi “mbylli’ gjithçka

Më të lexuarat

Zbuloni sa i rëndësishëm është dimri për gjumin, infeksionet dhe lëkurën

Moti i ftohtë mund të duket si ndëshkimi më i madh për dikë që preferon pranverën a verën, megjithatë, ai ofron përfitime shumë të...

Sonila Meço zbulon “kontratën” me Big Brother Vip dhe tregon nëse do e zëvendësojë Balinën

Sonila Meço ka përfunduar eksperiencën e saj si opinioniste e Big Brother Vip, pas dy puntatash pasi zëvendësoi në këtë karrige Balina Bodinankun. Në opinionet...

E rëndë/ Po shkonin në dasmë, autobuzi bie në lum, ndërrojnë jetë 23 persona

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kenia teksa autoritetet raportojnë për të paktën 23 viktima. Ngjarja ka ndodhur si pasojë e rrëzimit të autobuzit...

Vrasja e Mateos tronditi Shqipërinë, i riu nga Shkodra bën gjestin emocionues për familjen e vogëlushit

Dje në familjen e Mateos, 8 vjeçarit që u vra nga Klodian Çalamani ka mbërritur një pikturë e madhe. Piktura me imazhin e Mateos duke...

“Elgiti është super xheloz”, Klea Huta tregon të “vërtetën”: Ma mori shpirtin (FOTO)

Klea Huta ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Roped with Olsi”, ku dha një intervistë të gjatë mbi karrierën, familjen e duke zbuluar...

Debati mes kryekamarierit Gazment Kurmaku dhe klientit 33 vjeçar Erjon Llapshi, para se ky i fundit ta qëllonte me grusht në kokë duke e lënë në vdekje klinike, ka ndodhur në 1 minutë e 11 sekonda.

Në video shfaqen dy persona të ulur në një tavolinë prej 4 personash. Ky që shihni është Erjon Llapushi, përballë shoku i tij.

Pak sekonda pasi dy të rinjtë janë ulur në tavolinë, në lokalin e një kompleksi në Labinot, në dalje të Elbasanit, u shkon kryekamarieri, Gazment Kurmaku. Ky i fundit u kërkon të lëvizin nga kjo tavolinë, pasi është e rezervuar për 4 persona. Ai u thotë të dalin në një tjetër ambient ku mund të qëndronin vetëm 2 persona.

Por kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer 33 vjeçarit. Pas 27 sekondash, Erjon Llapushi çohet dhe i vendos dorën në qafë kryekamarierit dhe pas sekonda më vonë merr nga tavolina thikën. Ai refuzon të lëvizë prej tavolinës.

Kryekamarieri Gazment Kurmaku largohet por debati ka vijuar me ofendime në distancë. Pikërisht në këtë moment, Erjon Llapushi nga Pogradeci çohet nga tavolina dhe e qëllon atë me grusht në kokë. 50 vjeçari ra duke përplasur kokën me një pjesë betoni duke përfunduar në gjendje kome.

Kujtojm se Erjon Llapushi ende nuk është kapur, ndërsa në kërkim është shpallur edhe shoku i tij, me akuzën e përkrahjes së autorit të krimit. Llapushi është emër shumë i njohur për drejtësinë shqiptare, i dënuar rregullisht që nga viti 2007, ndërsa për mikun e tij nuk ka ende asnjë informacion.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...