Monday, May 29, 2023

|

“Të dy janë m*t”, Fatjoni bën deklaratën e papritur për Anën dhe Arjonin(VIDEO)

po lexohet

Fotografia që Arjoni i “Përputhen” e publikoi në shtrat me Anën, ka bërë xhiron e rrjetit ditët e fundit.

Lidhur me atë fotografi, të dy kanë dhënë versionet e tyre, ndërsa po ashtu edhe konkurrentët e tjerë e kanë komentuar këtë çështje,

Së fundi, ishte Fatjoni ai i cili u lidh në një video-live në Instagram, ku u pyet nga ndjekësit lidhur me atë çështje.

Ai tha se nuk mban anën e askujt, ngase që të dy kanë thyer rregullat e produksionit, por kritikon ashpër veprimin e Arjonit, për publikimin e fotos, gjatë kohës kur Ana ishte fjetur.

“Nuk ka lidhje kë besoj unë, Anën apo Arjonin. Unë jam me fenomenin aty, nuk mbroj asnjë, që të dy m*t janë. Kanë thyer rregullat e shumë gjëra të tjera. Unë jam me fenomenin aty, fenomeni i fotos dhe kërcënimi. Asgjë tjetër. Të dy janë të zhytur brenda”, ka deklaruar Fatjoni ndër të tjera gjatë videos live.

Ndryshe, Fatjoni dhe Ana kanë pasur disa takime së bashku.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës së Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm