Thursday, June 8, 2023

|

Luana Vjollca ka një problem “serioz” dhe ka nevojë për ndihmën tuaj!

po lexohet

Moderatoren Luana Vjollca e kemi parë prej vitesh bjonde dhe ajo ka ruajtur thuajse gjithmonë të njëjtin look.

Herë me flokë të gjatë e herë me të shkurtër, me modele të ndryshme flokësh, “luanesha” është një prej bjondeve më seksi në ekran.

Mirëpo, duket se Luanën e ka marrë vërtet malli për ndryshime dhe po i mendon seriozisht.

Në InstaStory, moderatorja ka pyetur ndjekësit nëse po i mungon Luana brune ose me flokët ngjyrë kafe dhe po pret përgjigjen e tyre.

Në bazë të përgjigjes së fansave të saj, duket se Luana do të marrë vendimin për një ndryshim drastik në look-un e saj.

“Kam një pyetje të rëndësishme: A ju ka marrë malli për Luanën brune/kafe?”- ka shkruar ajo.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm