Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Tërmet në Shqipëri, sa ishte magnituda dhe epiqendra

po lexohet

Një tërmet ka goditur Shqipërinë gjatë natës.

Sipas të dhënave të para, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter. Epiqendra ishte 19 kilometra në Jugperëndim të Gjirokastrës dhe nuk raportohet për dëme materiale.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm