Friday, January 21, 2022

|

Politikë

Moment EPIK/ Mbërriti në Kryeministri, presidenti Erdogan bën veprimin e papritur para se të shtrëngonte duart me Edi Ramën (VIDEO)

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka mbërritur në Kryeministri. Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video kur ai ka mbërritur në ambientet e Kryeministrisë...

“E kam informacion nga SHBA”, Milaim Zeka zbulon lajmin “bombë” për Edi Ramën

Analisti, Milaim Zeka pretendon se ka informacione të besueshme se krerë të shtetit shqiptar ndodhen në listën e zezë të SHBA-së. Zeka pretendon se informacionet...

EMRI+FOTO/ Në kulmin e akuzave për ‘bashkëqeverisje’ Basha-Rama, Kryeministri takon deputetin e PD-së

Fax News ka siguruar foto ekskluzive të Deputetit të Partisë Demokratike, Arbi Agalliu në një takim me Kryeministrin Edi Rama në Vlorë, rreth dy...

“Ishte ngujuar në zyrë dhe ia kishte shtruar me meze, pije e muzikë”/ Anila Hoxha publikon foton: Ky është ish-drejtuesi i policisë që ishte...

Gazetarja Anila Hoxha ka publikuar një pjesë të dosjes hetimore të Prokurorisë, sipas së cilës ish-kreu i Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha së...

Nano tregon fundin e Sali Berishës: Arrestimi i tij do të vijë nga…

8 Janari për analistin Mustafa Nanon tregoi se Sali Berisha ka marrë fund dhe se ky është fundi i tij ku po vdes politikisht. Sipas...

Protesta e dhunshme e Berishës para selisë së PD-së/ Zbulohet SMS që Ervin Salianji i dërgoi Gledis Nanos

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i ka dërguar një mesazh në telefon, drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nanos për ndihmë...

Pedagogu i njohur tregon se çfarë do të ndodhë nëse Sali Berisha rikthehet në krye të selisë blu

Pedagogu Rezart Prifti thotë se në përplasjen Basha-Berisha, e humbur është shoqëria shqiptare. Në një intervistë në studion e lajmeve në MCN, Prifti përjashtoi mundësinë...

Berisha mes gazit lotsjellës, Armina Mevlani revoltohet me Bashën dhe reagon publikisht

Blogerja Armina Mevlani, e njohur dhe si partnerja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar në lidhje me protestën që u mbajt...

Artikujt e fundit