Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Proteste

Etiketim: proteste

“Nuk po ndaj pronat”, plas sherri në protestë, Fifi i kthehet...

Një debat ka ndodhur gjatë protestës së sotme për dhunimin e 11-vjeçares nga 5 persona në Prishtinë. Një aktiviste e shoqërisë civile gjatë fjalës...

Vrasja e të riut, protestuesit të urrituar drejt Kryeministrisë, tre furgona...

Degjeneron në dhunë protesta për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, që prej disa orësh po mbahet para Ministrisë së Brendshme. Qindra protestues kanë qëlluar me...

Këngëtari Labinot Tahiri thërret protestë për lejimin e ahengjeve

Ish-deputeti dhe këngëtari , Labinot Tahiri -Labi sot u ka bërë thirrje pronarëve të restauranteve dhe estradës që të protestojnë të hënën nga ora...

“Protesta e maturantëve e nxitur nga opozita”, vajza e Niko Peleshit...

Reagimi i ministres së Arsimit, Besa Shahini dje lidhur me protestën e maturantëve duket sikur i ‘fryu më shumë zjarrit”. Ajo ngjalli më shumë reagime kur...