Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Vrasja e të riut, protestuesit të urrituar drejt Kryeministrisë, tre furgona të FNSH-së me urgjencë drejt tyre

po lexohet

Degjeneron në dhunë protesta për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, që prej disa orësh po mbahet para Ministrisë së Brendshme.

Qindra protestues kanë qëlluar me sende të forta duke thyer xhamat e Ministrisë, teksa kanë brohoritur duke kërkuar dorëheqjen e Sandër Lleshajt. Në një moment, protestuesit kanë tentuar të shqyejnë derën duke tentuar të hyjnë brenda godinës.

Protesta për vrasjen e 25 vjeçarit, plagoset këngëtari Stresi, një gazetar dhe një efektiv policie para Ministrisë së Brendshme

Tashmë një pjesë e madhe e protestuesve kanë marshuar drejt Kryeministrisë, ndërsa godina është rrethuar nga forca të shumta policie. Tre furgona shtesë me efektivë të FNSH-së, janë nisur drejt godinës së Kryeministrisë.

fgdthjrdtjertjrftj.jpg

ghthe5rh45rj.jpg

fghfryjrt6jk5tk5kk.jpg

ghfgjftrktyk6ykl.jpg

hfgjfgjfgjkfgk.jpg

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm