Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

(FOTO) “Mami dhe babi”, Rudina Dembacaj bëhet me ish bashkëshortin për hir të vajzës

po lexohet

Pas ndarjes nga bashkëshorti moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish deputetin e PD, Mark Frroku. Çifti tashmë jetojnë së bashku dhe Rudina poston shpesh fotografi në rrjetin social Instagram me partnerin e saj të ri, ndërkohë që së fundmi ajo ka treguar se është bërë bashkë me babanë e vajzës së saj me rastin e festave të fund vitit.

Me Viktorian e lumtur mes tyre, ish çifti e gjejnë gjithmonë kohën për tu përkushtuar ndaj së voglës dhe këtë e kanë treguar më së miri.

“Ne ditet e pushimit,mami dhe babi ,gjejne gjithmone kohe te gezojne Vikin 

❤️”, ka shkruar Dembacaj krahas pamjeve festive ku ka etiketuar dhe ish bashkëshortin, Aleksandër Varfaj.

Pak kohë pas ndarjes Rudina bëri publike romancën e shumëpërfolur, ndërsa tanimë është zyrtarisht e fejuar me Mark Frrokun.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm