Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Vdes nga koronavirusi mjeku i njohur shqiptar, i bëri ndërhyrje estetike shumë VIP-ave (EMRI-FOTO)

po lexohet

Mjeku i njohur kosovar i estetikës, Nijazi Ahmeti, ka vdekur si pasojë e Covid-19. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur miku i tij, Naim Dedushaj.

Ahmeti prej ditësh ishte i infektuar nga koronavirusi, dhe mësohet nga mediat fqinje se gjendja e tij kohët e fundit u përkeqësua.

dr-med-nijazi-ahmeti-dermatovenerologist-botox-fillers-practitioner_hd-1200x630-1-600x360-1.jpg

Nijazi Ahmeti i cili ka qenë me profesion dermatovenerolog, ishte shumë i njohur në Kosovë, pasi iu bëri ndërhyrje estetike shumë personazheve publike.

Shënimi i mikut të tij Naim Dedushaj

Dr. Nijazi Ahmeti , shoku im , vllau im i dashtun si eshe e mundshme qe na le

pergjithemone.

Nuk po mundem te besoj tani , nuk po mundem ti ndali lotet tani per ty

Krejt Prishtina jemi ne zi oooh dr . ma i miri ynë !

Heren e fundit qe u takuam ne Tirane me the qe ke plane te medhaja ne Shqiperi e Kosove pse nuk e mbajte fjalen “ ah Covid qofsh i mallkuar “ !

Kurr sdo te harroj miku im i dashtun Nijazi!

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm