Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

“Çfarë nëne je ti?”/Arbana Osmani i kundërpërgjigjet direkt komentuesit

po lexohet

Arbana Osmani është bërë pak kohë më parë nënë për herë të dytë. Tashmë me dy djem dhe sigurisht një karrierë të suksesshme, angazhimet e moderatores nuk kanë fund.

Arbana gjithashtu njihet si një nga personazhet që udhëton më tepër, edhe pse këtë periudhë për shkak të pandemisë e ka patur të pamundur.

Ajo është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit fotot e 4 viteve më parë, kur ka qenë në Rusi. Përtej gjithë komplimentave, në postimin e saj ka rënë në sy edhe një kritikë. “Çfarë lloj nëne je ti që ke veshur dhe vesh gjithmonë minifunde?” i shkruan një ndekës Arbanës. Sigurisht, pa e prishur aspak terezinë, Arbana ia ka kthyer: “Një nënë shumë e lumtur.”

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm