Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Protesta për vrasjen e 25 vjeçarit, plagoset këngëtari Stresi, një gazetar dhe një efektiv policie para Ministrisë së Brendshme

po lexohet

Gjatë protestës së po zhvillohet te Ministria e Brendshme, ka patur përplasje të forta mes qytetarëve dhe efektivëve të policisë.

Nga ky konflikt ka mbetur i plagosur dhe një gazetar, këngëtari Stresi, i cili ndodhej prapa policëve dhe u godit me një send të fortë në kokë nga protestuesit.

Vrasja e të riut, protestuesit të urrituar drejt Kryeministrisë, tre furgona të FNSH-së me urgjencë drejt tyre

Po ashtu, mësohet se ka mbetur i plagosur dhe një efektiv policie.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm