Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Arjoni tregon nëse e kontaktuan vëllezërit e Anës pasi publikoi foton nga shtrati

po lexohet

Arjon Luli ka folur edhe një herë për raportin me Ana Lleshin në “Përputhen”, me të cilën thotë se krijoji lidhje. Me këtë të fundit ai publikoi një foto nga shtrati që ngjalli shumë debate.

“Aftësia e saj për të luajtur në skenë është e madhe”, thotë Arjoni.

“Kundrejt veprimit të saj kam vepruar edhe unë”, theksoi ai.

Në një prej deklaratave të saj pas publikimit të fotos, Ana përmendi familjen e saj. Kontakt nga ana e saj apo e familjes me Arjonin nuk ka pasur.

“Jo nuk kam pasur asnjë lloj kontakti me të ose familjen e saj. As kontakt e as kërcënime”, thotë ai.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm