Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Plas sërish në studio sherri mes Melisës dhe Sindit

po lexohet

Një takim tepër romantik ishte ai mes Melisës dhe Fatjonit, që u transmetua ditën e sotme në emisionin “Përputhen”.

Në pjesën e dytë të takimit dyshja nisin të flasin rreth martesës dhe një të ardhme së bashku.

Lexo Edhe: 

Vajzat e “Përputhen” e vendosin/ Refuzojnë të dalin me…

 

Ajo çka bën përshtypje në të gjithë këtë bisedë është fakti se Melisa do i ftojë të gjithë në dasmën e saj përveç njërës, Sindit.

Menjëherë pas kësaj deklarate nisin debate të ashpra në studio.

Melisa: Dihet botërisht antipatia ime, ja e ndjen vet.

Bora: Pse s’duhet të jetë Sindi në dasme

Sindi: Uroj që Melisa të gjej njeriun e duhur në jetë dhe ta kaloj atë altar një herë në jetë edhe pse e ve në dyshim

Melisa: Antipati për ofendimet që bën. Turp të vij që edhe altarin e përdor për ofendim. Vetëm violinës ke mësuar me i ra.

Sindi: Zemër të lutëm mos ngri zërin dhe diskutojmë si njerëz, nëse

Melisa: Nëse do ishim në jetën reale do nxirrja anën time më të keqe

Sindi: Edhe unë kam anën time më të keq

Melisa: Ka më shumë se kaq,

Sindi: Pse duhet të cënohem për këtë mendim

Melisa: Si të më thuash kurvë mua edhe mos e marr si ofendim

Sindi: Ki kujdes me tonet se siç bërtet ti mund të bërtas dhe unë

Melisa: Se ça?

Sindi: Pse e paedukatë si puna jote jam unë, nuk bërtas si puna jote.

Melisa: Nuk flas si puna jote, shyqyr zotit që ke msu me sha he me ofendu se për tjetër gjë ishalla qofshin këta që janë.

Sindi: Mos flit për të tjerët.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm