Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Hell’s Kitchen Albania/ Degradon sherri, çunat përplasen me njëri-tjetrin, Megli eleminohet

po lexohet

Vazhdojnë përplasjet, debatet dhe spektakli në Hell’s Kitchen Albania 3, ku gara është bërë akoma më e fortë mes konkurrentëve.

Pasi nuk mundën të nxjerrnin asnjë pjatë Martini dhe Donaldi u përplasën më njëri-tjetrin. As Joana nuk mundi të nxjerrë ëmbëlsirën. Kjo e irritoi shef Renaton duke i nxjerrë të tre konkurentët jashtë kuzhinës.

Momenti i përplasjes:

 

 

Megli ishte e eleminuara në këtë puntatë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm