Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

“Të dua shumë, të kam jetë”, në shtëpi bashkë, Romeo Veshaj i shpreh hapur ndjenjat Jonida Maliqit

po lexohet

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer në showbizzin shqiptar. Ata prej kohësh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe nuk fshihen më nga publiku por kanë pranuar se janë bashkë.

Këngëtarja së fundmi ka ndarë në InstaStory një video nga shtëpia e saj dhe e Romeos, ku ka filmuar aktorin teksa ka qenë duke u marrë me punë. Aktori i humorit dëgjohet teksa i thotë: “Të lutem më lër vetëm pak, të kam jetë”.

Sigurisht që nuk mund të mungonte as përgjigja e Jonidës e cila i kërkon partnerit ‘fjalën magjike’, në mënyrë që të lejë atë të qetë për të punuar. Më tej dëgjohet Romeo duke thënë: “Të dua, të dua shumë”.

Me siguri që pas fjalëve romantike aktori ka vijuar i qetë punën e tij.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm