Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Edhe pse nuk janë më bashkë, Albi Nako ende e quan Klaudian ‘mbretëreshë’

po lexohet

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa prej disa vitesh tashmë jeton në shtetin italian, ku po zhvillon dhe karrierën e saj. Ajo ka qenë e martuar me koreografin Albi Nako me të cilin u ndanë pak kohë pasi u martuan. Ish çifti kanë treguar se dhe pse nuk janë më bashkë ruajnë raporte të mira shoqërore.

Së fundmi Klaudia a ka marrë pjesë në videoklipin e këngëtarëve të njohur Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “Mon Amour”, ku ka marrë vëmendjen me perfomancën e saj të shkëlqyer. Këtij suksesi Albi i dedikoi një postim në Instastory, ku e quajti Klaudian mbretëreshë.

Edhe pse të ndarë koreografi ka treguar se e mbështet dhe e përgëzon ish bashkëshorten për projektet e saj.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm