Tuesday, December 7, 2021

|

Ballina Etiketimet Albi Nako

Etiketim: Albi Nako

Komenti për vajzën 8-vjeçare, Dafina Zeqeri reagon ashpër ndaj Albi Nakos...

Ka disa ditë që në rrjete sociale ka qarkulluar një video e një vajze 8-vjeçare, ëndrra e së cilës është të bëhet balerinë, por...

Video virale e 8-vjeçares në “T’ka mami yll”, flasin Erjona Rusi...

Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një video nga Dance Reality Show-t, “T’ka mami yll”, ku koreografi Albi Nako dhe anëtarja tjetër...

“Më kanë bullizuar kur kam qenë fëmijë”, Albi Nako rrëfehet për...

Mbrëmjen e djeshme në ekranin e “ABC” ka nisur Dance Reality Show “T’ka mami yll”, ku fëmijët do të garojnë përballë njëri-tjetrit. Sfida e parë...

‘Zbërthehet’ Albi Nako/ Nga deklarata që ‘dogji’ rrjetin tek dashuria, koreografi...

Ish-balerini njohur dhe koreografi Albi Nako, ka dhënë një intervistë ndryshe për emisionin 'FitStation'. Ai ka folur për disa detaje nga jeta e tij,...

FOTO/ Pasi u nda nga Albi Nako, Alba zbulon lidhjen e...

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur prej kohësh se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë që nuk u konfirmua asnjëherë...

“Dukesh si nga planeti i majmunëve”, Albi Nako i kërkon ndjesë...

Një javë më parë, deklarata e Albi Nakos kundrejt konkurrentes 40 vjeçare bëri bujë në mbarë vendin. Komente dhe kritika pa fund vërshuan drejt Albit...

Albi Nako ofendoi konkurrenten për shkak të moshës, Dojna Mema e...

Moderatorja Dojna Mema ka reaguar sërish pas kritikave të ndjekësve në lidhje me qëndrimin e saj në emision kur Albi Nako fyu një prej...

“E bëra të famshme”, Albi Nako reagon pas deklaratës së bujshme(VIDEO)

Albi Nako dhe deklarata e tij ndaj konkurrentes 40 vjeçare në “Just Dance” ka qenë kryefjala e rrjetit për këto 24 orë. Pas shumë...

U tha se pushoi Gracianon me një sms, Albi Nako sqaron...

Albi Nako, Enada Hoxha dhe Dojna Mema ishin pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku folën për “Just Dance”, spektaklin e...

Albi Nako zbulon sëmundjen që e detyroi të largohej nga skena

Prej gati 6 vitesh, Albi Nako ka qëndruar vetëm në prapaskenë, duke përgatitur koreografi për balerinët e ndryshëm. Edhe pse ishim mësuar që ta shihnim...