Thursday, June 8, 2023

|

EKSKLUZIVE/ Roza Lati fotografohet me të dashurin e saj në një restorant në Tiranë

po lexohet

Moderatorja Roza Lati ka njoftuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale se është në një lidhje dashurie.

Ditën e djeshme ajo ka ndarë në instastory një foto të partnerit të saj, po pa e treguar fytyrën e tij.

Çifti është shfaqur në një restorant në Tiranë, për të kaluar disa momente në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndjekësit e VIPMAGAZINE.AL kanë sjellë në inboxin tonë një foto më të qartë të çiftit, ku duket edhe partneri i saj.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë moderatores sa më shumë lumturi.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm