Tuesday, June 6, 2023

|

“Njoh shumë njerëz që kanë Covid-19”, Armina bën deklaratën e fortë dhe ja çfarë u kërkon qytetarëve

po lexohet

Blogerja e njohur, Armina Mevlani i ka bërë thirrje çdo qytetari të zbatojë kufizimet për të parandaluar pandeminë.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar se njeh shumë njerëz që kanë ‘Covid-19’ dhe nuk është një shaka.

“Të dashur miq. Ruani distancën dhe mos dilni pa maskë. Njoh shumë njerëz që kanë ‘Covid-19’ dhe nuk është një shaka”, ka shkruar Armina krah fotos, ku shfaqet me maskë.

Kujtojmë se janë të shumtë personazhet e njohur që bëjnë apel vazhdimisht lidhur me kujdesin ndaj koronavirusit.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm