Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

“Sot kanë mbetur vetëm kujtimet”, Bes Kallaku i jep lamtumirën personit të zemrës(FOTO)

po lexohet

Më 30 korrik u publikua lajmi i vdekjes së 37 vjeçarit, Eugert Lazaj, i cili u gjend pa shenja jete në shtëpinë e tij për shkaqe të paqarta. Sipas pistave ku po përqëndrohet hetimi, dyshohet se Lazaj është vetëvrarë.

Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka ndarë në rrjetin social ‘Instagram’ një fotografi krah biznesmenit të ndjerë, duke treguar se ai ka qenë një prej personave më të dashur për të. Ai i ka dedikuar Lazajt disa fjalë prekëse, duke shprehur trishtimin që ndjen.

“Lamtumire shoku im i mire

Vertet te pabesueshme jane ndarjet prej jetes me njerezoret si ty, me miresine e zemres dhe buzeqeshjen e stampuar ne fytyren tende qe largon trishtimin.

Por sot trishtueshem na ka mbet vec e qeshura jote dhe kujtimet. Kush te ka njohur e di shume mire se c’njeri ishe.

I lehte dheu mbi ty, ne paqe shkofsh e pushofsh!”, ishin fjalët prekëse të aktorit.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm