Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

“Lopa pjell,” Sara Hoxha irritohet me ndjekësit(FOTO)

po lexohet

Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Blogerja ka ndarë momente të ndryshme nga pritja e ëmbël, së cilës tashmë po i vjen fundi.

Mirëpo, teksa Sara pritet të lindë nga dita në ditë, ndjekësit duket se e kanë “bombarduar” me pyetjen përse nuk ka lindur akoma apo kur do të lindë.

Komentet e shumta, kryesisht pa takt, duket se e kanë bezdisur Sarën, e cila ka reaguar nëpërmjet një InstaStory.

“O njerëz të dashur dhe të mirë! E kuptoj se jeni në ankth më shumë se unë për lindjen time por s’kemi ç’të bëjmë do presim edhe pak. Por vetëm diçka nuk kuptoj, ju që më thoni “Na lodhe, na lodhe”, pse po lodheni më shumë se unë? Apo më doni kaaaq shumë saqë doni të merrni nga lodhja ime? Unë e di që për të pjell, pjell lopa. Kështuqë shumë shumë faleminderit për dashurinë,” ka shkruajtur blogerja.

të fundit

U përzgjodh mes 100 artisteve më të mira në botë, shqiptarja lë pa fjalë ndjekësit me deklaratën e saj

Piktorja Argentina Fetahu ka bërë krenar çdo shqiptar pasi është shfaqur në billbordet e “New York Times” në mesin...

të ngjashëm