Monday, May 29, 2023

|

Koronavirusi i merr jetën pronarit të televizionit të njohur shqiptar(FOTO+EMRI)

po lexohet

Është ndarë nga jeta pronari i televizionit të njohur shqiptar, Fax News Kasem Hysenbelliu.

Pronari i Fax News prej disa ditësh ishte në Turqi, për shkak të gjendjes së rënduar nga COVID-19.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës së Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm