Friday, May 24, 2024

|

spot_img

“Të dua në çmenduri”, Klea Huta bën dedikimin prekës për të birin në 6 mujorin e ardhjes në jetë(FOTO)

po lexohet

Janë bërë 6 muaj që nga ardhja në jetë e Krid, djalit të Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Dyshja e famshme mirëpritën fëmijën e tyre të parë në Qershor, dhe shpeshherë ndajnë momente të bukura me vogëlushin e tyre.

Klea i ka bërë një dedikim të ëmbël të voglit të saj, ashtu sikurse bën çdo muaj. Këngëtarja ka publikuar një foto, ku shihet duke mbajtur Kridin në krahë, ku shkruan se çdo ditë që kalon ajo dhe i biri bëhen shokë dhe më të ngushtë.

Kjo foto është shkrepur sot në mëngjes! 04/12/2020 KRID mbushi gjysmë viti dhe çdo ditë e më tepër në bëhemi shokë edhe më të ngushtë se dje, e më pak të ngushtë se nesër. Shokë të ngushtë përjetë. Zoti të dhëntë jetë e shëndet e mbreti mamit. Të dua në çmenduri KRID“, ka shkruar Klea.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta)

të fundit

Kënga e Besit dedikim për Xhensilën? Aktori shton dyshimet, çfarë deklaroi në “Ferma VIP”

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai,...

të ngjashëm