Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

‘Fansi i armatosur më kërcënoi’/ Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen ‘tmerrin’

po lexohet

Këngëtarja Rovena Stefa ka treguar historinë e një fansi të “çmendur”. E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ajo ka rrëfyer se një fans i dehur i ka shkuar me armë në dorë në një koncert.

Sipas saj, u desh ndërhyrja e sigurimit, që simpatizanti ta linte të qetë, duke pranuar se ai ishte dhunuar më pas fizikisht nga truprojat e saj.

PJESË NGA BISEDA:

Ester Bylyku: Ka patur ndonjë fans që ka bërë cmenduri për ty? Per shembull, të ka ndjekur këmba e këmbës, ose ka ardhur në koncert…

Rovena Stefa: Ka qenë në Suedi, një shqiptar i fiksuar. Kam qenë në prapaskenë me 2 këngëtarë të tjerë dhe sigurimin, dhe ai ka gjetur një mënyrë dhe ka ardhur aty mbrapa (në prapaskenë) dhe kishte armë me vete. Më tha: ‘O do vish me mua o ska…’

 

Ester Bylyku: Në sy të sigurimit ndodhi kjo?

Rovena Stefa: Po, në sy të sigurimit. Ishte problem sepse ai ishte i dehur, dhe kishte armë. Por më pas e kanë marrë, dhe ka ngrënë një drru të mirë (qesh).

të fundit

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

2–3 lugë të këtij artikulli në ditë do të zgjidhin problemin tuaj për vetëm 7 deri në 14 ditë Zgjidhja...

të ngjashëm