Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Kur ta kapësh duke tradhtuar, do i ngulësh thikën..”, pas konfirmimit të shtatzënisë Dj Blunt thumbon keq të dashurën e Ledri Vulës

po lexohet

E dashura e Lederi Vulës, Sara Hoxha konfirmoi shtatzëninë ditën e djeshme duke zbuluar njëkohësisht dhe gjininë e fëmijës dhe tregoi se shumë shpejt do të sjellë në jetë një vajzë. Menjëherë pas publikimit në rrjet të videos ku ajo dhe Ledri duken mjaft të lumtur ndërkohë që tregojnë dhe gjininë e bebushit, kanë vërshuar një lumë komentesh.

Miq, të afërm dhe shumë personazhe të njohur kanë shkruar fjalët më të përzemërta, ndërkohë që nuk kanë munguar as komentet negative. Dj Blunt dhe Real 1 dhe pse u përfolën se kishin rregulluar marrëdhëniet me Ledri Vulën kanë thumbuar publikisht partneren e tij me anë të një statusi në Twitter.

“Eh moj Sara Hoxha, mbas 5 vjete kur ta nxosh tut tradhtu kët laper, ki me lyp qet moment me pas thikën n’dorë e m’ja ngul tejpërtej veq ka me kon vonë.”, shkruajnë ata duke paralajmëruar partneren e Ledrit për tradhti.

Çifti ende nuk ka reaguar, të paktën publikisht por me siguri që këto fjalë nuyk do t’i pëlqejnë aspak.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm