Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Kujdes kur të dilni nga shtëpia, temperaturat rritje të frikshme

po lexohet

Dita e sotme do të vijojë me kthjellime në pothuajse gjithë territorin e vendit.

Por vetëm në zonat e thella malore pritet të ketë vranësira kalimtare.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe ndjeshëm në mesdite duke luhatur vlerat nga 19°C deri në 40°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 – 4 ballë.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm