Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Fationi dhe Melisa takim të nxehtë, shkëmbejnë puthje në palestër(VIDEO)

po lexohet

Pas sherrit mes Anës dhe Melisës për Fationin në lidhje me takimin e kësaj të fundit dhe Fationit, në emisionin e “Për’puthen” janë ilustruar disa pjesë nga takimi i tyre i nxehtë.

Takimi në fjalë, ka qenë më intim dhe më i nxehtë se i pari. Fationi e dërgoi Melisën në palestër ku veshën dhe dorezat e boksit. Ndërkohë, Melisa e pyeti Fationin “Do bëjmë boks tani, do goditemi?”, ndërsa Fationi iu përgjigj “Ty të pëlqen fort?”. Në bisedë e sipër, Melisa e pyeti Fationin se çfarë mendon në lidhje me deklaratën e saj se i pëlqejnë meshkujt me eskperiencë. Fationi i tha se “S’ke besim te mua ti?”, ndërsa Melisa theksoi se “Këta që bëjnë si të fortë, ndonjëherë s’janë gjë”.

Në videon që ilustrohet në vijim duken disa pjesë nga takimi intim mes Melisës dhe Fationit.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm