Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Menduam se ishin të ndarë, por Fero dhe Arbenita bëjnë hapin më të madh të jetës

po lexohet

Çifti shumë i komentuar, Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

“Prive” ka mësuar nga burime shumë të sigurta se çifti janë martuar dhe këtë gjë e dinë vetëm një rreth shumë i ngushtë i familjarëve dhe miqve. Fero dhe Arbenita kanë preferuar t’i thonë “Po” njëri-tjetrit në privatësi të plotë.

Kujtojmë që dyshja janë përfolur shpesh për ndarje dhe ribashkime, por siç duket aktualisht janë më të lumtur se kurrë.

të fundit

Në lidhje me Sardi Strugaj? Velina e njohur zbulon si qëndron e vërteta

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela Bici dhe Kejsi Kokeri. Bukuroshet...

të ngjashëm