Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Humb jetën nga koronavirusi një tjetër mjek në Shqipëri(EMRI)

po lexohet

Ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit edhe një mjek tjetër.

Bëhet fjalë për mjekun Ferdinand Shkrepa 68 vjeç nga Elbasani, i cili ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë.

68 vjeçari kishte një javë që ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, por që nuk ka mundur që të fitojë këtë betejë.

Ndërkohë një ditë më parë në vendin tonë kanë humbur jetën 18 persona duke e çuar në 771 numrin e përgjithshëm të viktimave me Covid në vendin tonë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm