Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet PUTHJE

Etiketim: PUTHJE

Vjen puthja e parë në “Big Brother Kosova”, por jo nga...

Dinamikat në “Big Brother Kosova” kanë marrë një drejtim të ri, madje edhe në fushën e ndjenjave. Disa prej personazheve që kanë rënë në...

Pamjet që po trondisin rrjetin/ Deputetja shqiptare e martuar me një...

Përveç lidhjes së saj me afrikanin, Keith Groenveld, Adriana Matoshi mori vëmendje edhe me postin e saj si deputete. Ndërkohë, deputetja e Kuvendit të Kosovës...

Fifi pranon se ka puthur në buzë këngëtaren e njohur shqiptare

Së fundmi, edhe Fifi ka ndarë me ndjekësit një detaji, që nuk e kishim ditur më herët. Mbrëmjen e djeshme ajo ka marrë pjesë në...

Fationi dhe Melisa takim të nxehtë, shkëmbejnë puthje në palestër(VIDEO)

Pas sherrit mes Anës dhe Melisës për Fationin në lidhje me takimin e kësaj të fundit dhe Fationit, në emisionin e “Për’puthen” janë ilustruar...