Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Çiljeta dhe Albani do bëhen prindër?! Këngëtarja: Jemi ende tek pika e bardhë…

po lexohet

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka reaguar pas lajmeve se është në një pritje të ëmbël me portierin e kombëtares Alban Hoxha.

Ajo hedh poshtë këto lajme duke ironizuar se janë akoma tek pika e bardhë e penalltisë dhe nuk kanë shënuar ende gol.

Këngëtarja dhe partneri i saj janë prindër të dy fëmijëve nga martesat e tyre të para, ndërsa prej disa kohësh kanë nisur edhe bashkëjetesën.

të fundit

Në lidhje me Sardi Strugaj? Velina e njohur zbulon si qëndron e vërteta

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela Bici dhe Kejsi Kokeri. Bukuroshet...

të ngjashëm