Tuesday, June 6, 2023

|

Çiljeta dhe Albani do bëhen prindër?! Këngëtarja: Jemi ende tek pika e bardhë…

po lexohet

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka reaguar pas lajmeve se është në një pritje të ëmbël me portierin e kombëtares Alban Hoxha.

Ajo hedh poshtë këto lajme duke ironizuar se janë akoma tek pika e bardhë e penalltisë dhe nuk kanë shënuar ende gol.

Këngëtarja dhe partneri i saj janë prindër të dy fëmijëve nga martesat e tyre të para, ndërsa prej disa kohësh kanë nisur edhe bashkëjetesën.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm