Monday, May 29, 2023

|

Edukatorja e çerdhes në Tiranë, rezulton me koronavirus

po lexohet

Një edukatore është konfirmuar me koronaviurs.

Mësohet se bëhet fjalë për një edukatore në çerdhen Nr. 11 në Laprakë.

Ky është rasti i dytë kur virusi futet në institucionet e përkujdesit për fëmijët.

Pak ditë më parë një çerdhe në zonën e Bllokut u mbyll për shkak se dyshohej një personel i infektuar!

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm