Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alban hoxha

Etiketim: Alban hoxha

Çiljeta dhe Albani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të...

Ditën e djeshme ka qarkulluar një lajm se Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha i kanë dhënë fund lidhjes. Nisur kjo nga fakti se këngëtarja e...

Çiljeta Xhilaga zbulon kur do ia bëjnë “bam” me Alban Hoxhën

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, dhe portieri Alban Hoxha, prej disa vitesh janë në një lidhje dashurie. Fillimisht ata vendosën që romancën e tyre ta...

Po Çiljeta? Alban Hoxha po vendos në fshehtësi të plotë largimin...

Portieri I Partizanit, Alban Hoxha, është partneri i këngëtares shumë të dashur për publikun shqiptarë, Çiljetës. Por ai mund të mos jetë pjesë e Partizanit...

“Ajo më mbyti”/ Çiljeta Xhilaga rrëfen detaje nga jeta intime me...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Jashtë loje’ foli edhe për marrëdhënien e saj me Alban Hoxhën. “Kur më the zgjidh...

Çiljeta dhe Albani do bëhen prindër?! Këngëtarja: Jemi ende tek pika...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka reaguar pas lajmeve se është në një pritje të ëmbël me portierin e kombëtares Alban Hoxha. Ajo hedh poshtë këto lajme...